Doprovodný program

Vašek Kolář

Svoji exhibiční bike show předvede ještě před slavnostním zahájením několikanásobný mistr světa, Evropy a ČR v biketrialu. Vašek je také držitelem českého a světového rekordu. Mezi další úspěchy se dá bezesporu zařadit také finálová účast v populární televizní show Česko Slovensko má talent 2019. A jak sám říká “Kolo je celý můj život”.

Více informací o Vaškovi Kolářovi najdete přímo na jeho internetových stránkách.

Karel Jarůšek

Speciálním hostem turnaje nebude nikdo jiný než Karel Jarůšek. Karel Jarůšek je český fotbalový funkcionář, bývalý vrcholový fotbalista a bývalý předseda představenstva FC Zbrojovka Brno. Proslavil se jako fotbalový reprezentant a trenér. Jako ligový hráč získal v sezoně 1977 / 1978 mistrovský titul se Zbrojovkou Brno pod vedením Josefa Masopusta.

V nejvyšší soutěži odehrál 236 utkání, vsítil 51 branek. Ve druhé nejvyšší soutěži odehrál 42 utkání a vsítil 8 branek, to vše za Zbrojovku Brno.
Ve své bohaté kariéře odehrál také 15 zápasů za reprezentaci. Za reprezentaci vstřelil jeden gól výběru reprezentaci Itálie.

Ondřej Paděra

Ceny vítězům a zúčastněným předá Ondřej Paděra. Ondřej Paděra je reprezentant České republiky v malém fotbalu. S výběrem České republiky získal titul mistra Evropy i mistra světa. Zároveň je historicky nejlepším střelcem českého výběru. V Superlize malého fotbalu nastupuje za tým Blanenska, který aktuálně i trénuje. Ondřej Paděra se stal nejlepším střelcem v každém ročníku Superligy malého fotbalu.
Do velkého fotbalu Ondřeje vychovala FC Zbrojovka Brno. Dále působil v týmech Prostějova, Svitav, Hodonína, Břeclavy, Blanska a naposledy rodných Boskovic. Aktuálně se Ondřej věnuje individuálním tréninkům. Může tak předávat dál své zkušenosti jako trenér.

Moravský kras

Pro účastníky turnaje je připravena jedinečná možnost prohlídky Moravského krasu. 
Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní, z nichž pět je přístupných veřejnosti. Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti Macocha, Kateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity, Jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou, Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi a Jeskyně Výpustek s bohatou vojenskou historií.
Doprava tam i zpět včetně vstupů je zajištěna od pořadatelů.